Контактирајте не

Ningbo Blue Fuji Elevator Co., Ltd.

Адреса

ШАРЈА -ИНДУСТРИСКА ПОДРАЧЈЕ 4 /ШАРЈА- ЗАД КРАЛ ФАИСАЛ СВ.-
ПРОДАВНИЦА 3 ОАЕ ОД ШАРЈА, КАНЦЕЛАРИЈА БРОЈ 065552230

Е-пошта

Телефон

0574-27806000

+8613957699510

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?