• focus-on-the
 • blue-fuji
 • years-of
 • 10

  10

  сина Фуџи производи ги покрие лифт производи и услуги, како што се брз патнички лифт, дома лифт, лифтот кревет, панорамски лифт, карго превоз и автомобил лифт, ескалатор и автоматско тротоар, лифт додатоци и други производи.
 • 20

  20

  Ningbo Blue Фуџи лифт има развиено повеќе од 20 серија на лифтови. Ако сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • 50

  50

  Ningbo Blue Фуџи лифт има развиено повеќе од 50 спецификации на elevators.And во процесот на нашиот бренд глобален стратешки распоред ние го поздравуваме повеќе и повеќе партнери ни се придружат.
 • 5

  5

  сина Фуџи ќе се развива во насока на заштеда на енергија, ниски загадувањето, ниско ниво на бучава, долг живот и зелена лифт.

Избрана Производи

 • во врска со

за нас

Ningbo сина Фуџи лифт копродукции, Ltd е технички партнер на Јапонија Фуџи лифт копродукции, Ltd, специјализирана за лифт, ескалатор и автоматски дизајн и продажбата на тротоарот. На производи се служи во Кина, Југоисточна Азија и Блискиот Исток, итн

За да се направи клиенти се 100% satisfication е нашата конзистентна доверба, во оваа ера на конкуренцијата и развојот, можности и предизвици, сина Фуџи имајте на ум деловната филозофија на "прагматични развој, создавање просперитет рака под рака" за да ви овозможи со сите видови на excellenct квалитет производи и услуги, и искрено добредојде дома и во странство клиенти доаѓаат до компанија посета и да соработуваат за голем успех!
Научи повеќе

Нови пристигнувања