• focus-on-the
 • blue-fuji
 • years-of
 • 10

  10

  Produktet blue Fuji mbulojnë produktet ashensor dhe shërbime të tilla si ashensor me shpejtësi të lartë të pasagjerëve, ashensor në shtëpi, ashensor krevat, ashensor panoramik, ngarkesave dhe makinë ashensor, shkallë lëvizëse dhe trotuar automatike, pajisje ashensor dhe produkte të tjera.
 • 20

  20

  Ningbo Blue Fuji Ashensor ka zhvilluar më shumë se 20 seri e ashensorë. Nëse jeni të interesuar në produktet tona apo keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.
 • 50

  50

  Ningbo Blue Fuji Ashensor ka zhvilluar më shumë se 50 specifikat e elevators.And në procesin e markës shtrirjes tonë globale strategjik ne mirëpresim partnerët gjithnjë e më shumë të bashkohen me ne.
 • 5

  5

  blue Fuji do të zhvillohet në drejtim të kursimit të energjisë, ndotje të ulët, zhurmë të ulët, jetë të gjatë dhe ashensor gjelbër.

Produkte Featured

 • për

Rreth nesh

Ningbo blue Fuji Ashensor Co, Ltd, është një partner teknik i Japonisë Fuji Ashensor Co, Ltd, i specializuar në ashensor, shkallë lëvizëse dhe dizajn automatike trotuar dhe shitjes. Produktet janë shërbyer në Kinë, Azia Juglindore, dhe Lindjen e Mesme etj

Për të bërë klientët 100% satisfication është besimi ynë në përputhje, në këtë epokë të konkurrencës dhe zhvillimit, mundësitë dhe sfidat, Fuji Blue mbajtur në filozofinë e biznesit mendjen e "zhvillimit pragmatik, duke krijuar dorën prosperitet në dorë" për të siguruar me të gjitha llojet e cilësisë excellenct produktet dhe shërbimet, dhe në shtëpi sinqerisht mirëpritur dhe jashtë vendit klientët të vijnë për të vizituar kompaninë dhe të bashkëpunojnë për një sukses të madh!
Mëso më shumë

Arritje të reja